Радио Милева
Брутална провокација

Карлеуша без гаќички дојде на снимање во „Гранд“: Додека позираше, фустанот се спушти, а таа немаше намера да се покрие (фото+видео)

Карлеуша без гаќички дојде на снимање во „Гранд“: Додека позираше, фустанот се спушти, а таа немаше намера да се покрие (фото+видео)

Секое следно издание на „Ѕвездите на Гранд“ е ново изненадување кога е во прашање изгледот на Јелена Карлеуша, која секогаш е во фокусот на вниманието.

Овој пат, таа дојде на снимање без долна облека!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Јелена се појави пред фотографите во жолт, асиметричен фустан, кој и ги открива рамото, стомакот, но и задникот.

фото:јелена карлеуша/инстаграм принтскрин

Пејачката додека позираше фотоапаратите забележаа дека не носи гаќички, а врцкајќи се нејзиниот задник подизлезе од жолтата креација.

фото:јелена карлеуша/инстаграм принтскрин

Таа немаше намера да се покрие или да го поткрене моделот, зашто како и секогаш јасно е дека за неа, а и за нејзините (особено) машки обожаватели  е подобро кога има повеќе гола кожа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Останати вести од Радио Милева