Радио Милева

Карлеуша беше на роденден кај тетка си, сестрата на Дивна со која многу личат, a таму се појави и Душко (фото)

Карлеуша беше на роденден кај тетка си, сестрата на Дивна со која многу личат, a таму се појави и Душко (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Јелена Карлеуша синоќа беше на роденденска прослава на својата тетка, сестрата на нејзината покојна мајка Дивна со која многу си личат.

Имено, со оглед на тоа што Јелена ја загуби својата мајка, најголема поддршка и некој што не се одвојува од неа е нејзината тетка Даниела.

фото:принтскрин/инстаграм/јелена карлеуша

На роденденот се собраа најблиските од семејството, а на изненадување за повеќето, таму се појави и Душко Тошиќ.

фото:принтскрин/инстаграм/јелена карлеуша

Неодамна се пишуваше по којзнае кој пат дека бракот на Јелена и Дуко пукнал, а тој се преселил во друг стан.

Сепак, Душко и Јелена очигледно функционираат како и секогаш.

Останати вести од Радио Милева