Радио Милева
кога сака се' се може

Кандидатката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 75 килограми и го распамети жирито: „Браво бе девојко“

Кандидатката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 75 килограми и го распамети жирито: „Браво бе девојко“
фото: принтскрин/инстаграм/крстиња тодоровиќ

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ го распамети жирито што со својот глас, што со својот изглед на кој вредно работеше.

Ова кандидатка направи операција за намалување на желудникот и ослабе 75 килограми.

Жирито во музичкото шоу имаше само пофални збори за Крстиња.

„Не сакам да коментирам, сакам да уживам додека другите тоа го прават. Еве само да ти кажам. Првата песна… Маестрално и глумеше и отпеа“, изјави Ѓорѓе Давид.

фото: принтскрин/јутуб/зведе гранда

„Ти вечерва заслужи 106, а не шест гласови. Браво за Марија и браво за тебе. Целата се наежив. Браво“, порача Вики.

Потсетуваме, Крстиња на првото појавување на сцената на „Гранд“ имаше 142 килограми, а сега ослебе и изгледа потполно различно.

„Моментално имам -75 килограми и сега сум во фаза кога стагнирам…“ изјави Крстиња.

Погледнете како изгледаше Крстиња некогаш и како изгледа сега.

фото: принтскрин/јутуб/зведе гранда

Останати вести од Радио Милева