Радио Милева
„Ау Нато“

„Каква жена“: Наташа Беквалац гола под туш – фановите исплакнаа очи (фото)

„Каква жена“: Наташа Беквалац гола под туш – фановите исплакнаа очи (фото)
фото:наташа беквалац/инстаграм

Пејачката Наташа Беквалац повторно играше на карта на провокација и објави провокативна фотографија на социјалните мрежи, следбениците беа воодушевени од поздравот на пејачката.

Наташа позираше гола под туш и на англиски напиша: -„Флертувајќи се со моите демони!“

„Каква жена“, „Прекрасна си, Нато“, „Ау, грмиш“, се само некои од пораките што се најдоа под овој пост на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Останати вести од Радио Милева