Радио Милева

Каква мајка, таква ќерка: Ана Николиќ и нејзината наследничка се облекоа во исто (фото)

Каква мајка, таква ќерка: Ана Николиќ и нејзината наследничка се облекоа во исто (фото)

Пејачката Ана Николиќ постигна многу во нејзината повеќегодишна кариера, но улогата на мајка дефинитивно најмногу и годи.

Пејачката ретко објавува фотографии од нејзината ќерка Тара,  а последната ги воодушеви сите.

Имено, пејачката на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија со нејзината ќерка, а на која може да се види дека се облечени во исто, во модна комбинација со тигарски дизен, а овој моден погодок ги воодушеви фановите.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Banda!😂😂😂🤷‍♀️❤️😻☝️

Објава коју дели ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) дана

„Само естрадно, само луто“, напиша Ана во описот на фотографија кој за кратко време доби многу лајкови.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Samo estradno,samo bahato…😂😂😂😂🤷‍♀️

Објава коју дели ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) дана

Останати вести од Радио Милева