Радио Милева

Каква мачка… Теодора Џехверовиќ го запали Инсатграм во мини бикини (фото)

Каква мачка… Теодора Џехверовиќ го запали Инсатграм во мини бикини (фото)
фото:теодора џехверовиќ/инстаграм/принтскрин

Теодора Џехверових направи хаос со својата најнова објава на профилот на Инстаграм.

Имено, убавата пејачка позираше во костим за капење, а потоа тие фотографиите ги објави на социјалните мрежи.

Судејќи според фотографиите, младата пејачка има и причина за самодоверба, затоа што изгледа одлично.

фото:теодора џехверовиќ/инстаграм/принтскрин

Сексипилната пејачка ја скокоткаше фантазијата на посилниот пол, затоа што во преден план ги потенцираше бујните облини, па следуваа бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Нема сомненеж дека поранешната „задругарка“ добро се испотила во теретана, со цел изгледот да го донесе до совршенство.

Останати вести од Радио Милева