Радио Милева

Како за на плажа: Карлеуаша на снимање на „Ѕвездите на Гранд“ не може да биде „нормална“ (фото)

Како за на плажа: Карлеуаша на снимање на „Ѕвездите на Гранд“ не може да биде „нормална“ (фото)
фото:јелена карлеуша/инсатграм

Пејачката и член на жирито на “Ѕвездите на Гранд“ секојдневно шокира со своите провокативни разголени изданија.

Изминатиот викенд имаше онлајн концерт каде се појави во најбизарното издание досега.

Сега пред неа повторно се снимањта на музичкото шоу, а за таму се знае мора да двои од останатите,се разбира со изгледот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

По скоро три месеци пауза, в во Белград продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Јелена Карлеуша се појави облечена во фармерки со пердуви, а горе само топ,или бикини- сеедно.

„Изгледа ја заборавила кошулата во брзање“, „Жено, уште не ги отворија плажите“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева