Радио Милева

Како секси гимнастичарка: Јелена Розга во досега невидено издание – непрепознатлива

Како секси гимнастичарка: Јелена Розга во досега невидено издание – непрепознатлива

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил има вистинска армија обожаватели кои од ден во ден со нетрпение ја очекуваат секоја нејзина нова објава.

Со една таква сензуална ги почести токму денес.

 

View this post on Instagram

 

Ostani . . .

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

„Остани“, напиша пејачката под фотографијата на која позира во црно трико со тул, додека нејзината глава ја красат долги руси плетенки. А дека ва издание и е полн погодок, веднаш и дадоа до знаење бројните фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

-„Ма кој ти е рамен? „Совршена“  „Непрепознатлива си“, се само некои од коментарите од воодушевените обожаватели кои сега таа ги стави во исчекување на новиот спот и песна насловена „Остани“.