Радио Милева

Како манекенка: Вака изгледа Богдана Ражнатовиќ на седум недели по породувањето (фото)

Како манекенка: Вака изгледа Богдана Ражнатовиќ на седум недели по породувањето (фото)
фото:принтскрин/еспресо.рс

Богдана Ражнатовиќ стана мајка пред нешто повеќе од месец и половина, а оттогаш таа се појави пред јавноста неколку пати.

Богдана се посвети на малиот Жељко, околу кого сите и помагаат, нејзиниот сопруг Вељко и неговото семејство, но и семејството Родиќ, а особено сестрите Наташа и Бојана, кои често се со неа.

Сега сестрите конечно успеаја да најдат некое време само за нив, па се сликаа во едно кафуле во Белград, а Наташа ја објави фотографијата на Инстаграм со зборовите „моите души“.

 

View this post on Instagram

 

Duse moje ?

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

На фотографијата се гледа дека Богдана изгледа фантастично само неколку седмици по раѓањето и дека ја вратила својата линија, што забележале многумина следбеници на Наташа, па се пофалбите за изгледот на снаата на Цеца само се нижат.

Останати вести од Радио Милева