Радио Милева

Како две топки: Градите на Каја Остојиќ не си собира во бикинито -пејачката ужива на јахта со новото момче (фото)

Како две топки: Градите на Каја Остојиќ не си собира во бикинито -пејачката ужива на јахта со новото момче (фото)
фото:каја остојиќ/принтскрин/инстаграм

Откако таа и хрватскиот фудбалер решија да не ја кријат својата врска од очите на јавноста, ги гледаме заедно сè почесто!

Катарина Каја Остојиќ во моментов престојува кај своето ново момче, хрватскиот фудбалер Мате Павловиќ и ужива во сончевите денови и морето.

фото:каја остојиќ/принтскрин/инстаграм

Пејачката веќе неколку дена плови со него и пријатели на хрватското крајбрежје, па редовно ги „чести“ своите следбеници со фотографии и видеа во разни костими за капење и летни фустани.

фото:каја остојиќ/принтскрин/инстаграм

Најмногу реакции имаше на видеото каде Каја го сними своето згодно тело од сите агли во црвен костим за капење со тоќки, а повремено Матео „влеташе“ во некои видеа.

 

Останати вести од Радио Милева