Радио Милева

Како друг човек: Еве како изгледа синот на Лепа Брена откако се повлече од естрадата

Како друг човек: Еве како изгледа синот на Лепа Брена откако се повлече од естрадата
фото: Инстаграм/стефанживојиновиќ

Поголемиот син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ тргна по стапките на неговата мајка  и се проба во музичките води.

Тој имаше неколку одлични настапи ширум регионот, сними неколку песни, но откако започна пандемијата со коронавирусот тој се откажа од музичката кариера и се повлече од естрадата.

фото: Инстаграм/стефанживојиновиќ

Како што истакна тогаш, извлекол поука од короната и дека не сака да се занимава повеќе со пеење.

Откако Стефан го даде своето последно интервју, тој откри не се појавуваше во јавност, ни кога неговиот брат Виктор го отвори новиот ресторан, ниту пак кога неговата мајка, Лепа Брена го прослави својот 60ти роденден.

Меѓутоа, неодамна екипата на „Папрацо лов“ ги слешеде Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, братот на Стефан.

фото: папарацо лов

Филип се сретна со Стефан, а потоа замина во банка, а отаму се упати во својот стан.

фото: папарацо лов

На снимките може да се изгледа потполно различно, пуштил коса и брада, ослабнет, а е облечен во опуштено издание.

Останати вести од Радио Милева