Радио Милева

Кајли Џенер ги отвори вратите од својот дом и ја покажа новогодишната елка (фото)

Кајли Џенер ги отвори вратите од својот дом и ја покажа новогодишната елка (фото)

Се гледа крајот на 2018 година, а големите наши и светски ѕвезди веќе се подготвуваат за новогодишните празници.

Кајли Џенер одлучи оваа година својот дом да го украси со невообичаена елка.

Огромно дрво со украсено со златна боја, која е висока од подот до плафонот.

Изгледа дека Кајли не сакала да штеди  на новогодишните украси, па сакала да внесе новогодишна магија во својот дом.

Еве како изгледа елката на реалити ѕвездата.

 

View this post on Instagram

 

gold is the theme this year ✨ thank you @jeffleatham and team for never failing to make christmas magic happen..

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on