Радио Милева

Кајли Џенер е секогаш стокмена, но реално изгледа како секоја просечна девојка, а овие фотографии го докажуваат тоа (фото)

Кајли Џенер е секогаш стокмена, но реално изгледа како секоја просечна девојка, а овие фотографии го докажуваат тоа (фото)
фото:танјунг/АП

Ријалити ѕвездата и најмлада милјардерка Кајли Џенер (21) навикнавме да ја гледаме со средена коса, многу шминка и беспрекорен стајлинг, а овој пат многумина коментираа дека Кајли е всушност запуштена.

Денот кога е фотографирана од папараците, тешко дека било кој ја препознал и помислил дека тоа е најмладата милијардерка од кланот Кардашијан –Џенер.

фото:профимедиа

Кајли била без шминка, со очила за вид на лицето, додека на себе има широк дуксер и хеланки, а на нозете има патики.

фото:профимедиа

За време на бременоста таа криеше дека е во блажена состојба, а тогаш често носеше широка гардероба. Потсетуваме, Кајли и нејзиното момче Тревис Скот(27) ја имаат ќерката Сторми (1).

Останати вести од Радио Милева