Радио Милева

„Кај кумата е најубаво“: Цеца отиде кај Вики Миљковиќ на гости, погледот од терасата е воодушевува (видео)

„Кај кумата е најубаво“: Цеца отиде кај Вики Миљковиќ на гости, погледот од терасата е воодушевува (видео)
фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Светлана Ражнатовиќ ја посети својата кума Вики Миљковиќ, која има стан на Белград на вода. Цеца сними кратко видео од терасата, а глетката е воодушевувачка.

„Кај кумата е наубаво“, напиша Цеца.

фото:принтскрин/инстаграм

Нешто подоцна, Ражнатовиќ сними видео како се дружи со Вики.

Она што многумина забележаа е дека двете познати пејачки се без шминка, а Вики едвај ја препознаа таква.

Останати вести од Радио Милева