Радио Милева

Фановите и порачаа дека изгледа како папагал: Џенифер Лопез на мета на критики поради стајлингот

Фановите и порачаа дека изгледа како папагал: Џенифер Лопез на мета на критики поради стајлингот
фото: Профимедиа/тхе мега агенсу

Пејачката Џенифер Лопез е фотографирана додека заминува на снимање на трејлерот за новиот филм во Њујорк, а фановите тврдат дека никогаш не изгледала полошо.

Имено, таа во лежерно издание тргна на снимање, а откако владее корона, познатата ѕвезда најчесто се појавува во спортски комбинации.

Нејзините фановите тврдат дека со новиот стајлинг се надминала себеси и дека претерала со боите.

Имено, Џеј Ло за оваа прилика облече тренерки во разни бои, а на себе имаше и шарена маска. Фановите тврдат дека изгледа како папагал, а многумина и забележаа за нејзината мрска и неуредена коса.

фотo: Профимедиа/телеграф.рс

Поради оваа комбинација се најде на листата на најлошо облечени холивудски ѕвезди на неделата.

Останати вести од Радио Милева