Радио Милева
Плукаше оган

„К**ва! Ма, мрш!“ Карлеуша збесна поради коментарите дека дошла полугола на снимање (видео)

„К**ва! Ма, мрш!“ Карлеуша збесна поради коментарите дека дошла полугола на снимање (видео)
фото:јелена карлеуша/инсатграм/принтскрин

Пејачката Јелена Карлеуша брутално им возврати на сите душегрижници за нејзиниот стајлинг!

Јелена ги засени сите претходни комбинации на облека со синоќешното појавување во „Ѕвездите на Гранд“.

Носеше златен, тесен фустан, кој го држеа само конци и ленти над градите!

 

View this post on Instagram

 

Ekipa je na okupu i spremna za smeh i pesmu! 💫🎉 #ZvezdeGranda

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda) on

Вики Миљковиќ коментираше дека „таа не требаше да се појави така во шоуто“, што ја натера Јелена да збесне.

„Светските дизајнери ми испраќаат гардероба, а тука морам да се правдам …’ погледнете ја, мајка на две деца … к*рва … ма, мрш!“

Погледнете го фустанот што предизвика полемики и слушнете што кажа таа:

Останати вести од Радио Милева