Радио Милева

Jезиво: Автомобил налетал на српската пејачка додека снимала спот! (видео)

Jезиво: Автомобил налетал на српската пејачка додека снимала спот! (видео)
фото:инсатграм/театаировиќ

Младата и популарна српска пејачка која се прослави со учеството во „Ѕвездите на Гранд“, Теа Таировиќ, изминатите неколку дека снимаше сцени за новиот спот.

Тоа снимање за малку не ја чинеше живот. Имено, некои од сцените се снимени на отворен автопат.

Во еден момент толку се опуштила и не обрнала внимание на автомобилите кои минувале и како што пренесуваат српските медиуми, еден автомобил директно налетал на Теа, но за среќа се добро завршило бидејќи возачот бил во можност да ја заобиколи навреме.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Дали се исплати толкав ризик, ќе имаме прилика да видиме кога премиерно ќе ја претстави песната и спотот.

Останати вести од Радио Милева