Радио Милева

Јелена Томашевиќ откри која песна би му ја пеела на Џони Деп

Јелена Томашевиќ откри која песна би му ја пеела на Џони Деп
фото:принтскрин

Холивудската ѕвезда Џони Деп веќе неколку недели е во Белград каде го снима својот нов филм.

Најголемиот дел од времето актеорт го поминува на сет, па се труди да ја избегне средбата со медиумите.

Иако се труди да се сокрие од јавноста, српските медиуми успеа да објават неколку фотографии од снимањето.

фото: И.Маринковиќ

Популарната пејачка Јелена Томашевиќ откри доколку би имала прилика која песна би му ја пеела на хрватскиот актер.

 

View this post on Instagram

 

Uskoro stize spot za “Suncokret” 🌻❣️ @milosnadazdin 😘 @vodavoda_worldwide 🌼

A post shared by Jelena Tomasevic Bosiljcic (@jelenatomasevic_official) on

Станува збор за народната песна „Где си било јаре мое“, по која е позната.

Со оглед на вокалните способности, веруваме дека холивудската ѕвезда ќе биде пријатно изненаден.