Радио Милева
задоволство или провокација?

Јелена Кнежевиќ сликовито одговори дали сака машки или жени: Малку лиже сладолед, малку „се лиже“ в кревет со… (ФОТО)

Јелена Кнежевиќ сликовито одговори дали сака машки или жени: Малку лиже сладолед, малку „се лиже“ в кревет со… (ФОТО)

Јелена Кнежевиќ неодамна бурно реагираше кога се појави видео во емисијата „Папарацо лов“, во кое се шпекулираше дека Бане Чолак и таа се во врска. Потоа, таа ја демантираше приказната и изјави дека поранешниот „задругар“ и таа биле само другари.

Веднаш потоа, старлетата го привлече вниманието со учеството во спотот на Бака Прасе, како и со провокативните фотографии и снимки. Таа негираше дека е во врска со Чолак, но некои ја прашаа дали е всушност во врска со една девојка по име – Ивана Дол, која исто така беше со неа во спотот, а Јелена им одговори на повеќе од интригантен начин – со објавување на една „сочна“ снимка.

Имено,  на видеото споделено на нејзините Инстаграм приказним, Јелена лежи в кревет со корнет в рака, каде малку го лиже сладоледот, малку ја „лиже“ со јазик споменатата девојка.
Се чини дека со таквиот потег, старлетата ги урна соништата на некои мажи кои ја следат на „Инстаграм“ и не кријат дека фантазираат за неа.

„Штета што си лезбејка, инаку каков секс би бил“ – е пораката која Јелена ја доби порака на „Инстаграм“, што ја натера оваа секси дама слатко да се изнасмее, без да потврди или демантира дали лижењето со пријателката е како и сладоледот – од задоволство или само заради провокација?

Останати вести од Радио Милева