Радио Милева
раскош во црвено

Јелена Карлеуша во уште едно секси издание: Покажа се’ што има (ФОТО)

Јелена Карлеуша во уште едно секси издание: Покажа се’ што има (ФОТО)

Уште едно секси издание на Јелена Карлеуша.

Фолк дивата  третиот ден на снимањето на новиот серијал “Ѕвездите на Гранд“ продефилира низ дворот на студиото, а немаше кој не гледа во нејзин правец.

Карелеуша овој пат се определи за црвена комбинација. Црвениот комплет и црвените чизми над колена, ги нагласија до балчак нејзините бујни атрибути.

Гигантските гради кои испливале од длабокото деколте и  долгите разголени нозе доминираа на прв поглед.

А кога се сврте, Карлеуша  ја покажа својата мега задница која заедно со колковите се нишаше ѕиркајќи од под фустанот, со секој нејзин чекор.

Фото: Марко Јовановиќ