Радио Милева
еротска идила

Јелена Карлеуша во нова уметничка голотија: Еротска панорама на белградската „скандал дама“ (ВИДЕО х 3)

Јелена Карлеуша во нова уметничка голотија: Еротска панорама на белградската „скандал дама“ (ВИДЕО х 3)

Познато е дека Јелена Карлеуша и кога не прави ништое интересна за јавноста и медиумита, а камо ли кога подготвува или снима нови нешта. Секое нејзино пново појавување и е ново изненадување, нов шок, кој предизвикува само одново да се продлабочи ионака големата фама за белградската „скандал дама“.

Така е и овој пат, кога Карлеуша го снимала својот материјал за најновиот видео и фото еротско-уметнички едиторијал за магазинот Стори.рс…

Карлеуша како секси каубојка, елегантана, модерна секси девојка или раскалашена, разголена дама, сеедно… Со секоја нова поза од секоја нејзина трансформација, русокосата предизвикува сензација. разголеното тело, бујните атрибути, неодоливиот сексапил надоврзан на нејзиниот телесен раскош, одново  се сплотија во новата уметничка голотија на балканската поп-фолк дива.

 

View this post on Instagram

 

Cowgirl 🤠 Making of STORY editorial&cover @story.srbija

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ертотска идила крај базенот или поточно, еротска  панорама на белградската „скандал дама“ која секој свој провокативен потег знае како да го материјализира, па однего повеќекратно да профитира.

Затоа и покрај сите грешки што и се провлекуваат и скандалите кои ја следат и опкружуваат, Јелена Карлеуша секогаш излегува победничка… Попопуларна, посилна и поголема, та била закопчана до грло или целосно разголена…!

 

View this post on Instagram

 

💦💦💦💦 Making of STORY editorial&cover @story.srbija

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева