Радио Милева

Јелена Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ опиша како се води љубов (видео)

Јелена Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ опиша како се води љубов (видео)
фото:јутјуб/принтскрин/ѕвездите на гранд

Пејачката Јелена Карлеуша doktorira[e како да го привлече вниманието на јавноста и да се шокира со своите изјави.

Така, за време на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, таа коментираше за еден учесник, споредувајќи го негово пеење со водење љубов, а потоа раскажа како таа го прави тоа.

– Тоа е како кога водите љубов, предиграта оди прво, прво се загревате, така расте. Не ја удирате веднаш со камен во главата – рече таа, а Драган Стојковиќ Босанац мораше да ја коментира нејзината изјава.

-Е моја Јелена, што ти учиш татко како се прават деца, возврати Босанац на нејзиниот коментер, не можејќи да премолчи по она што го коментираше таа на свој препознатлив начин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda) on

Останати вести од Радио Милева