Радио Милева
секси селфи

Јелена Карлеуша со разголени гради и колкови позираше само по црни гаќички: „Мммммм… каква милфица со илјада лица“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша со разголени гради и колкови позираше само по црни гаќички: „Мммммм… каква милфица со илјада лица“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу вложува во последните години. На своите настапи и објавите на Инстаграм, пејачката со задоволство го истакнува својот  неодолив сексапил, кој на неа станува се’ поизразен и пофатален со текот на годините.

Јелена секогаш имала  витка линија, долги нозе и извајано тело што многу девојки можат само да ги посакаат, но со текот на годините малку се здебели, а тие  неколку килограми вишок и ги прават облините уште поизразени, кои таа и самата се обидува да ги истакне.

Пејачката во новата објава на својот Инстаграм профил е сликана пред огледало само по долна облека. Провокативен црн комплет од тантела,  секси градник и гаќички кои ја истакнуваат линијата на нејзините широки колкови и само мала лента што го покрива меѓуножјето, додека свилениот пењоар од рамената паѓа над нејзините раце.

„Кажи ми дека не смеам да направам нешто и јас ќе го сторам тоа двапати и уште ќе се фотографирам“ – е напишано во описот на фотографијата.

Во писот на коментарите на нејзините обожаватели и Инстаграм следбеници пак, стои нешто друго, како на пример:

„Ммммм… каква милфица со илјада лица“!

Останати вести од Радио Милева