Радио Милева

Јелена Карлеуша јавно и се обрати на Ана Николиќ: „Ало, жено прибери се!“

Јелена Карлеуша јавно и се обрати на Ана Николиќ: „Ало, жено прибери се!“

Популарната пејачка Ана Николиќ го прослави својот 40-ти роденден.

По тој повод на Инстаграм, пејачката сподели видеа со мудири мисли за својот јубилеј, својот животен пат, стравови, но ги советуваше и останите жени како да ги надминат тешкотиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Нејзината колшека, Јелена Карлеуша и напиша коментар во видеото:

„Ало жено! Прибери се и тргни се и биди она што секогаш си била!Гром!, напиша Јеца.

За потсетување, пред некое време во медумите се појавија вести дека сопругот на Ана Николиќ физички ја нападнал пејачката и дека се разведуваат.

фото: Принтскрин