Радио Милева
„ангел од пеколот“

Јелена Карлеуша со голо меѓуножје и подигнат среден прст: Пејачката покажа и колку секси изгледа и како се чувствува! (ФОТО)

Јелена Карлеуша со голо меѓуножје и подигнат среден прст: Пејачката покажа и колку секси изгледа и како се чувствува! (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша во нов, шокантен стајлинг се појави на роденденот на нејзината колешка Наташа Беквалац, облечена  целата во бело, со крилја на грбот како да е еден од ангелите на Викторија.


Во нејзин стил Карлеуша носеше тесен, припиен фустан што ги истакнува нејзините атрибути, со длабок шлиц  до препони. Во еден момент, како што се намести странично да позира, рашири нога,  нејзиното меѓуножје блесна во ноќта.

Со високо подигнат среден прст и белите ултра минии гаќички под шлицот открија се: И како се чувствува и што тоа ѕирка во подножјето на меѓуножјето на Јелена Карлеуша?

Таа пак  ја објави оваа фотографија на Инстаграм со интересно појаснување:

„Првиот знак дека на вашиот ангел чувар му е мака од сите го*нарии“ – напишала пејачката покрај фотографијата на која во стил на „ангел од пеколот“ го покажува средниот прст!

 

Останати вести од Радио Милева