Радио Милева

Јелена Карлеуша со „гас до даска“: Пејачката сјае од глава до пети, а безобразно длабокото деколте во прв план (фото)

Јелена Карлеуша со „гас до даска“: Пејачката сјае од глава до пети, а безобразно длабокото деколте во прв план (фото)
фото:инсатграм/јеленакарлеуша

Иако и се врати на работата, јелена Карлеуша многу тагува по својата мајка Дивна, со која беше многу поврзана. Неодамна навршија 40 дена од тажниот ден кој целосно ја скрши.

На социјалните мрежи Карлеуша редовно посветува објава на Дивна, како што тоа го направи и сега.

фото:инсатграм/јеленакарлеуша

На останатите фотографии пак каде што е таа, изгледа како „бомба“, но во очите се гледа нејзината тага. Фановите од таа прина секојдневно и упатуваат поддршка.

фото:инсатграм/јеленакарлеуша

„Бескрајно убава, нереална, со тага во очите“, вели еден од нив: „но така совршено лице на ангел“, „знам дека уште те боли, но ми е драго што се врати бидејќи на сите ни недостигаше“, продолжуваат нејзините бројни фанови.

фото:инсатграм/јеленакарлеуша

Инаку, пејачката во една објава покажа и што слуша. Преку своето лице напиша зборовите на песната „Mirror od Souls“, кои очигледно и се допаднале, не откривајќи дополнителни детали.

фото:инсатграм/јеленакарлеуша

И покрај тагата во себе, Карлеуша не заборава на провокацијата, па продолжува по старо со жешките фотографии од кои нејзиното деколте е во прв план.

Останати вести од Радио Милева