Радио Милева
за малку, „топлес“ снимање...

Јелена Карлеуша со деколте до папок ги бркаше градите, кои и „бегаа“ од лежиште! (ФОТО)

Јелена Карлеуша со деколте до папок ги бркаше градите, кои и „бегаа“ од лежиште! (ФОТО)

Белградската скандал дама одново шокира со облекувањето. Нова провокација за нова занимација на јавноста приреди Јелена Карлеуша, откако на снимањето на новото продолжение на „Ѕвездите на Гранд“, дојде раскопчана до папок!

Имено, фолк дивата на себе носеше еден вид зелен комбинезон со испечатен со принтови од тропски апликации, ама затоа отворен од раменици до брадавици и уште педа-две подолу, до самиот папок.

Логично, на такавата гола чистина, како две ритчиња во широко поле доминираа бујните силиконски гради на русокосата убавица. Како што се движеше и позираше, така немирните гради се трудеа сосема да и избегаат надвор од своето лежиште, барајќи слободно прибежиште.

Натиснати во тесниот градник крупните брадавици на пејачката срамежливо ѕиркаа под светлоста на студиските рефлектори, па снимањето за малку можеше да се претвори во „толес“ снимање.

За возбудата да кулминира и да достигне делириум, Карлеуша седна на блескавиот подиум, ставајќи ја својата голема зоблена задница во прв план. Поза за крупен кадар за уште еден еротски дар во вид на фотографија за нејзините следбеници на социјалните мрежи…  Задникот во гро-план за на Инстаграм!

Останати вести од Радио Милева