Радио Милева

Јелена Карлеуша призна: Имам експлицитни фотографии во телефонот

Јелена Карлеуша призна: Имам експлицитни фотографии во телефонот

Јелена Карлеуша важи за една од најконтраверзните и провокативни пејачки во регионот, а со нејзините модни комбинации секогаш се разликува од другите.

Неодамна, во медиумите се појавија фотографии од нејзината хрватска колешка Северина Којиќ, а сега Јеца објасни дека и таа поседува такви фотографии во нејзиниот телефон.

„Морам да кажам дека телефонот многу ми значи, преку него комуницирам со фановите, за се имам апликации, без него ќе биде страшно“ вели Карлеуша за „ИДЈТВ“ и додава:

„Јас ќе ги обвинам хакерите ако се случи некоја гола фотографија, сега тоа е невозможно. Постојат такви фотографии, но само во мојот телефон“, вели Јеца.