Радио Милева
летна еротска видеосеанса

Јелена Карлеуша предизвика „колективна желба“: Речиси гола, влажна, перверзна и брутално провокативна (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша предизвика „колективна желба“: Речиси гола, влажна, перверзна и брутално провокативна (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша одново го шокираше регионот. Овој пат со најновата објава на својот Инстаграм каде осамна кусо видео, кое кај машката популација предизвика „колективна желба“, а кај  дамите лавина од коментари.

На Карлеуша провоцирањето на јавноста отсегош и била посилна страна, многу посилна од вокалните способности, но се чини дека овој пат со нејзината желба да ги разбранува еротските сништа и машките мечти оди по жица, на моменти пречекорувајќи ја естетиката на еротиката и влегувајќи во водите на филмовите за возрасни.

Несомнено е дека русокосата неодамна ја прилагоди својата тежина, доведувајќи ја речиси до совршенство, така што нема проблем да се соблече и да го покаже своето извајано тело заедно сосе  сите „облини и долини“, но овој пат белградска „скандал дама“ се надминала себеси. Карлеуша погола од ова издание сме ја виделе само на фотографиите што му ги испраќала на Огњен Врањеш.

Во минијатурно бикини кое речиси ништо не покрива и целосно ја открива, Карлеуша заводливо позира пред нејзиниот луксузен дом, во најразлични провокативни пози. Малку ќе се прошета во манекенски стил, па со својот „кет-вок“, безобразно меша со колковите додека се симнува по скалите, доволно вешто за да се „напалите“, уште на прв поглед на нејзината голотија.

Потоа расната убавица одново „ќе ви фрли ракавица“ предизвикувајќи ве, да не го симнете погледот од нејзиното сјајно, мазно, голо тело, додека таа смело ги менува провокативните пози.

Малку стоејќи, малку клечејќи, се додека не седне на работ од базенот, па кој откако ќе влезе во него,  ќе ви сврти грб…

Но само за повеќе да ве заинтригира и испровоцира, до крај да останете загледани во големата, обла задница, на влажната русокоса убавица…

А вие, погледнете го до крај  и обидете се „да влезете во филмот“ на Карлеуша… Онака, за своја душа!

 

View this post on Instagram

 

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on