Радио Милева

Јелена Карлеуша правеше мега роденденска забава, а фустанот ќе ве остави подзинати (фото)

Јелена Карлеуша правеше мега роденденска забава, а фустанот ќе ве остави подзинати (фото)

Славната српска поп-пејачка Јелена Карлеуша пред неколку дена наполни 40 години и влезе во петтата животна деценија.

Откако во домашен амбиент со семејството го прослави роденденот, Јелена не остана без голема роденденска забава.

Birthday party #day3 🎂🥂🎉🎁

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Имено, таа квалитетно се потроши за да направи мега забава каде беа поканети нејзините пријатели, колеги, најблиските.

Walk

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А славеничката имаше посебен роденденски изглед од тоалета во розе-пудра нијанса кој особено го истакнува задникот.

Еве како изгледаше: