Радио Милева

Јелена Карлеуша позира во комбинезон кој не се закопчува од огромните гради (фото)

Јелена Карлеуша позира во комбинезон кој не се закопчува од огромните гради (фото)
фото:инсатграм

Популарната поп-пејачка Јелена Карлеуша овој пат предизвика лавина коментари позирајќи во опасно секси комбинезон кој го откри нејзиното бујно деколте.

Иако навикнавме на нејзините модни моменти, секој пат таа успева да изненади.

Во тоа успеа и сега со најновиот стајлинг кој не само што ги воодушеви мажите, туку ги импресионираше и припадничките на понежниот пол кои се најзини следбенички на Инсатаграм.

 

View this post on Instagram

 

U can’t touch this 😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Совршената бело-црна комбинација ја истакна нејзината фугура, но во прв план се огромните гради.

 

View this post on Instagram

 

Short hair don’t care 🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Кратка коса, и баш ми е гајле“ – алудираше таа на фризурата, но тешко кој обрна внимание на тоа.