Радио Милева
ѕвезда по сите основи

Јелена Карлеуша повторно е главна ѕвезда на Интернет: Пее роденденска песна додека мастурбира на домашен сајт за возрасни (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно е главна ѕвезда на Интернет: Пее роденденска песна додека мастурбира на домашен сајт за возрасни (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно е главна ѕвезда на Интернет и тоа на домашната порно страница.

Во прашање е видео на кое скандал дамата на кое мастурбира и му пее роденденска песна на неговиот тогашен љубовник Огњен Врањеш, кое е широко распространето на социјалните мрежи, а се појави и на страницата за возрасни пред два дена.

На видеото се гледа како Јелена си ги допира гениталиите додека пее: „Денес е прекрасен ден, наш Огњен слави роденден“ и со тоа испраќа честитки и најдобри желби до довчерашниот швалер – пишува српски Курир.

На крајот на видеото се гледа главата на пејачката и дел од нејзиното лице, како и розовата коса, што значи дека таа ја снимила песничката додека била во шема со Огњен, со кого завршија на суд заради заканите што јавно му ги упати.

Но, тоа не е сè! Неколку нејзини голи фотографии може да се видат и на оваа страница за возрасни што предизвика пејачката јавно да му се закани со својот поранешен љубовник.

Останати вести од Радио Милева