Радио Милева

Јелена Карлеуша: „Никогаш не бев во врска со Огњен Врањеш, доста беше правење на слава преку моето име“

Јелена Карлеуша: „Никогаш не бев во врска со Огњен Врањеш, доста беше правење на слава преку моето име“
фото: Инстаграм

Од самиот почетокот на годината, Јелена Карлеуша се најде во центарот на медиумите поради наводната афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Имено, во медиумите се појавија експлицитни фотографии од пејачката кои наводно ги праќала на босанскиот фудбалер.

Меѓутоа, Карлеуша тогаш истакна дека сите тие фотографии се фотомонтажи и дека не е точно дека била со Врањеш.

Деновиве, Врањеш беше гостин во една емисија каде и прати порака на Карлеуша порачувајќи и да се занимава со своите деца и својот живот, а не со туѓите деца.

Јелена се огласи на својот „Инстаграм“ и истакна дека никогаш не била во врска со босанскиот фудбалер.

„Никогаш во животот не бев во врска со лик по име Огњен Врањеш. Тужев и ќе тужам секој кој каже таква лага или објава во медиумите. Доста беше правење слава преку моето име. Доста беше напад на моето семејство од страна на злобниците“ напиша Карлеуша.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева