Радио Милева
розова журка

Јелена Карлеуша настапи за првпат по смртта на мајка и: Сплавот не престана да се лула додека Јелена мешаше со задникот (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша настапи за првпат по смртта на мајка и: Сплавот не престана да се лула додека Јелена мешаше со задникот (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша го имаше првиот настап по смртта на нејзината мајка Дивна. Таа на познатиот белградски сплав се појавила околу 1 часот по полноќ, придружена со својата екипа танчарки и обезбедувањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša [FAN PAGE] (@karlygigastar) on

Јелена се појавила во комплетно розова издание, но она што најмногу привлекло внимание е розовата кацига со уши во стилот на Мини Маус.
Покрај својата розова комбинации пејачката и својата залижана коса ја обоила во розово.

Журката бргу започнала, а штом Мини Маус обвиткана со пердуви се појавила на сцената, тргнала лудницата.

Сè запчнало со хитот „Слатка мала“, а потоа и се редела низата од нејзините големи хитови, па од жешката атмосфера сплавот не престанал да се лула.

Меѓутоа, најголемиот хаос настанал кога Јелена и го свртила грбот на публиката и почнала да меша со задникот.

Мажите не трепкале останувајќи со подотворена уста, а жените ѝсе восхитувале.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša [FAN PAGE] (@karlygigastar) on

Останати вести од Радио Милева