Радио Милева

Јелена Карлеуша има оженет додворувач кон чија сопруга упати брутална реакција (фото)

Јелена Карлеуша има оженет додворувач кон чија сопруга упати брутална реакција (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм

Пејачката Јелена Карлеуша секојдневно ја интригира јавноста со својот изглед, а секогаш е активна на социјалните мрежи.

Овој пат, таа објави дека оженет маж и испраќа пораки, а таа тоа го сподели јавно.

– Повторно го најдов твојот маж во мојот „инбокс“, повели, еве ти го назад – објави Јелена на Инстаграм со описна илустрација.

Дали станува збор за човек од јавниот живот засега останува непознато, но ставот на пејачката на оваа тема е јасен. Се чини дека Јелена јасно сака да испрати порака некому да не ја вознемирува повеќе, но се уште не го открива неговиот идентитет.

Останати вести од Радио Милева