Радио Милева

Јелена Карлеуша и Џенифер Лопез се облекоа во исто – на која подбро и стои?

Јелена Карлеуша и Џенифер Лопез се облекоа во исто – на која подбро и стои?

Домшаните и светските ѕвезди веќе покажаа дека розовата боја се враќа во мода.

Овие бои сами по себе се впечатливи, па се одличен избор за секоја прилика.

Иако има такви бројни светски изданија, никој не може да ја заборави креацијата на Џенифер Лопез која ја носеше на премиера на филмот „Second act“.

Токму таа креација потсети и на креацијата во која се облече Јелена Карлеуша на една од последните фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Pink clouds ☁️ 💕

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

И на двете дами одлично им стои розовата комбинација.

Јелена и Џенифер се облекоа во исто, на која подбро и стои?

Останати вести од Радио Милева