Радио Милева

Јелена Карлеуша и Дара Бубамара се сретнаа на аеродром, па направија селфи (фото)

Јелена Карлеуша и Дара Бубамара се сретнаа на аеродром, па направија селфи (фото)

Јелена Карлеуша имаше два настапи во Германија поради што ги пропушти концертите на Лепа Брена во Белград.

Меѓутоа,  Карлеуша и Дара Бубамара се сретнаа на аеродром во Франкфурт. Тие направија селфи, па го објавија на социјалните мрежи.

Иако се гледа дека се изморени од настапот, сепак Карлеуша е среќна со ја сретна Дара.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️💋💪 @karleusastar👩‍❤️‍💋‍👩

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Инаку, Јелена и  Дара беа во кавга, меѓутоа се смирија кога Карлеуша беше гостин на концертот на Бубамара.