Радио Милева

Јелена Карлеуша: „Душко ме запозна како домаќинка и тогаш се случи неверојатна промена“

Јелена Карлеуша: „Душко ме запозна како домаќинка и тогаш се случи неверојатна  промена“
фото: гуливер гети имагес

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се едни од најинтригантните парови на српската јавна сцена.

Иако досега имаа неколку брачни кризи, тие успеајаа да ги надминат. И покрај тоа што живеат на две различни адреди поради фудбалскиот ангажман на Душко,  парот успева заедно да ги воспитува нивните ќерки Атина и Ника.

Јелена е позната по своите провоктивни изданија, а бидејќи успеа да ја доведе својата линија до совршенство посебно е инспирирана да се фотографија во разголени изданија во кои повеќе открива од што покрива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Не, тој одамна одлучи да не гледа што објавувам на Инстаграм. Не сака да знае, не сака да види. Тој ме запозна како домаќинка која никогаш се облекуваше провокативно и тогаш се случи неверојатна промена“, заклучи пејачката и истакна дека е апсурдно да ја прогласуваат за најдобро облечена кога таа често е разголена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева