Радио Милева
Викајте пожарникари!

Јелена Карлеуша дојде во минијатурна црна тантела на снимање во „Гранд“, а од нејзините пози „гореше“ во студиото (фото)

Јелена Карлеуша дојде во минијатурна црна тантела на снимање во „Гранд“, а од нејзините пози „гореше“ во студиото (фото)
фото:јелена карлеуша/инсатгра,/принтскрин

Јелена Карлеуша не престанува да ја шокира јавноста со својот избор на облека.

Секој ден објавува експлицитни фотографии на кои е облечена многу скудно. И токму кога ќе помислиме дека повеќе не може да изненадува, таа успева повторно да негира сè со нов потег.

 

View this post on Instagram

 

😷 In @niniawomenshowroom

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Овој пат, Јелена беше „облечена“ само во црна тантела од глава до пети, а имаше и маска од тантела на лицето.

„Јавете се на противпожарната служба“, „Дива“, „Вистинска бомба“, „Колку си брутално добара“ – ова се само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Јелена наскоро собра голем број лајкови на фотографијата и коментарите само се редеа.

Останати вести од Радио Милева