Радио Милева

Јелена Карлеуша беше три месеци во брак со Бојан Кариќ, а вака изгледа неговата сегашна сопруга Маша (фото)

Јелена Карлеуша беше три месеци во брак со Бојан Кариќ, а вака изгледа неговата сегашна сопруга Маша (фото)
foto:N. KOJADINOVIĆ / RAS SRBIJ

Бојан Кариќ е српски бизнисмен, еден од наследниците на богатата династија Кариќ, а сите го паметат по бракот со пејачката Јелена Карлеуша.

Тој со Јелена се ожени во 2004 година, но се разведоа по само три месеци брак.

Неколку месеци пак по разводот од Карлеуша, Бојан ја запозна новата љубов на својот живот, Маша Николиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masha Nikolic Karic (@mashakaric) on

Маша е ќерка на познатиот режисер Боже Николиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masha Nikolic Karic (@mashakaric) on

Бојан и сопругата кон крајот на 2017 година станаа родители на близнаците Тара и Теорода Филип.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masha Nikolic Karic (@mashakaric) on

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева