Радио Милева

„Јас сум твоја жена“: Испливаа нови докази од аферата Карлеуша -Врањеш

„Јас сум твоја жена“: Испливаа нови докази од аферата Карлеуша -Врањеш
Foto: Printscreen

Се појави нова преписка меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш која наводно настанала во септември 2017 година. Како што пренесува српски Курир, комуникацијата течела вака:

-Јас сум твоја жена. Ти доаѓаш да ја е*еш твојата жена и заминуваш, наводно пишува Карлеуша.

-Ме е*е единствено што во четврток повторно играм. Па да, поради тоа доаѓам – објаснува Огњен.

Карлеуша подоцна признава што чувствува кон Врањеш.

-Јас сум луда за тебе.

-Ма како луда, ќути таму –одговара тој, а таа повторува што мисли.

-Јас сум заљубена во тебе. Постојано ги гледам твоите фотографии – додава таа.

На ова не добила одговор, но го известила за своите обврски.

-Тргнав на снимање, бебо – е последно што наводно го напишала Јелена.

Останати вести од Радио Милева