Радио Милева

„Јас сум глупа жена“: Ана Севиќ во емисија проговори за неверствата на мажите и ги изненади гледачите

„Јас сум глупа жена“: Ана Севиќ во емисија проговори за неверствата на мажите и ги изненади гледачите
фото:принтскрин

Ана Севиќ гостуваше во емисијата „Магазин Ин“, а меѓудругото зборуваше на тема „глупача“ – жени кои навреме не научите себе да не се замараат со неверствата на своите мажи и партнери“.

На самиот почеток, гостите веднаш го дадоа своето мислење, но малку кој се надеваше дека Ана ќе каже дека е „контролфрик“ и дека е една од веќе споменатите припаднички на понежниот пол.

фото:ана севиќ/инстаграм

-Јас сум „контролфрик“, почна Ана во емисијата на Сања Маринковиќ, па продолжи:

-Мислам дека тоа е повеќе од јасно дека јас сум таа глупа жена која се занимава со работите кои ги прави нејзиниот маж. По таа теорија… заклучува пејачката.

Останати вести од Радио Милева