Радио Милева

Ја прашаа водителката каква е во се*с, а таа имаше брутален одговор!

Ја прашаа водителката каква е во се*с, а таа имаше брутален одговор!
фото: принтскрин/јутуб

Во емисијата „Запознајте ги Парови“ гостин беше некогашниот водител и учесник во „Задруга“, Дејан Станковиќ Краљ.

Тој во еден момент се пошегува со водителката Јована Јермиќ која вешто се снајде во ситуацијата.

„Извини, Јована, не можам да не издржам да не те прашам, ми се допаѓаш, па каква си во секс?“, праша тој.

фото: принтскрин/јутуб

Јована прво се зацрвени, па одговори како од пушка:

„Прашај го мојот сопруг каква сум во сексот“.

„Гледам дека си му верна, јас барем се обидов, секоја ти чест“, изјави Краљ.

Останати вести од Радио Милева