Радио Милева

Ја „поплавија“ од лоши коментари: Кортни Крдашијан во стајлинг кој е под дното (фото)

Ја „поплавија“ од лоши коментари: Кортни Крдашијан во стајлинг кој е под дното (фото)
foto:insatgram

Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан шокираше со нејзиниот изглед кога се појави во провиден комбинезон.

И тоа не би било ништо чудно да го намеше на себе принтот од Мона Лиза на неа, што ја направи повеќе шокантна. Над тоа, таа имаше кожен капут и каубојски чизми, но не ѝ помогна да не се види долната облека.

FOTO: PROFIMEDIA

Малку е тешко е да не се каже дека е језива,  иако веруваме дека ги следи најновите модни трендови.

Покрај тоа, се знае дека Мона Лиза е непроценливо уметничко дело, така што сите лоши коментари испратени до неа беа на место.

Останати вести од Радио Милева