Радио Милева
пред да стане славна

Ја немате видено во вакво издание: Испливаа стари фотографии од Меган Маркл

Ја немате видено во вакво издание: Испливаа стари фотографии од Меган Маркл
фото: ројтерс

Меган Маркл, поранешната принцеза од кралското семејство сме навикнати да ја гледаме во елегантни изданија, а сега испливаа нејзини постари фотографии кои сигурно нема да сака да ги види.

Имено, тие некогаш се наоѓаа не нејзиниот Инстаграм профил кој го користеше пред да стане дел од кралското семејство.

Странските медиуми пишуваа како наводно Маркл добивала закани дека нејзини приватни фотографии и интимни видеа ќе се појават во јавност.

Наводно, роднина на Меган и се заканувал дека ќе објави разголени фотографи и видеа доколку таа не му исплати 1,5 милиони долари.

На овие фотографии, војвотката од Сасекс е во опуштено издание односно на една од нив држи чаша со алкохол, а на другата подготвува некој специјалитет.

Ретко имаме прилика да ја видиме во вакво издание.

Останати вести од Радио Милева