Радио Милева
ја шокираа јавноста:

Кија и Слоба повторно заедно: Во љубов по разводот?! (ФОТО)

Кија и Слоба повторно заедно: Во љубов по разводот?! (ФОТО)

Љубовниот триаголник Кија-Слоба-Луна ја брануваше јавноста со месеци.Во последно време имаше и  шпекулации за наводна актуелна врска помеѓу Слоба и Луна што се покажа како неточно при  нивната неодамнешна повторна средба во реалното шоу Задруга 2.Прашина беше подигната и од најновата изјава на Слобоа дека е најсреќен крај Кија

Сепак, со актерите на овој љубовен триаголник ситуацијата постојано се менува, што видовме и од синоќешниот пример на поранешниот пар Радановиќ-Коцкар.

Очигледно, воените секири се закопани меѓу нив, па на церемонијата што се одржа вчеравечер при доделувањето на музичките награда во Ваљево, Кија и Слоба не само што беа заедно, туку и добро се дружеа.

Тие не само што им позираа насмеани на фотографите, туку и седеа заедно и опуштено разговараа.

Што е всушност во прашање, дали се тоа се индикации за помирување или доказ дека сепак можат да останат во пријателски односи – ќе покаже времето.

Фото: Инстаграм принтскрин / Никола Томиќ