Радио Милева

Изгледот на Николас Кејџ ќе ве шокира: На аеродором форографиран во многу лошо издание (фото)

Изгледот на Николас Кејџ ќе ве шокира: На аеродором форографиран во многу лошо издание (фото)
COLUMBIA PICTURES

Славниот актер Николас Кејџ (54) е фотографиран на аеродром во Лос Анџелес во поприлично непрепознатливо издание, а многумина ги збуни неговата фризура.

Актерот за лет од ЛА во најмала рака имал чуден стајлинг сочинет од кожна јакна со леопард принт, кожни панталони и чизми.

Foto: Profimedia

Неговата коса очигледно доста оретчена има ставено надградба која е доста очигледна.

Foto: Profimedia

Очилата за сонце не ги тргнал воопшто, а со ваков изглед можеби помисливте дека снима некој филм, но во случајот не е така.