Радио Милева

„Изгледаш како вонземјанин“: Фановите ја „уништија“ Мадона со негативни коментари за нејзиниот изглед

„Изгледаш како вонземјанин“: Фановите ја „уништија“ Мадона со негативни коментари за нејзиниот изглед
фото: eпа/даниелдеме

Познатата пејачка Мадона со желба да изгледа помладо, отиде во потполно друга крајност.

Имено, пејачката овојпат се најде на мета на критики на нејзините фанови.

Мадона со желба да ја разбуди свеста за гласањето на престојните избори во САД, вниманието беше насочено потполно на друга страна. Сите го коментираа нејзиниот изглед и се прашуваа дали користела само филтери за обработка на фотографии или пак потполно се упропастила со естетски корекции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna) on


„Кој е овој филтер, ова не е мојата кралица“; „Изгледаш како вонземјанин од холивудските филмови“, „Пластичниот хирург лошо си ја завршил работата“; „Се плашам, те молам немој да ме повредиш“, се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева