Радио Милева

Изгледа постаро за 10 години: Стефан Живојиновиќ ги шокираше фановите со новата фотографија (фото)

Изгледа постаро за 10 години: Стефан Живојиновиќ ги шокираше фановите со новата фотографија (фото)

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ неодамна заплива во музичките боди и тргна по стапките на неговата мајка.

Меѓутоа, изгледа дека музичкиот живот тешко му падна, па на најновата фотографија Стефан изгледа непрепознатливо.

Тој во кратките приказни на „Инстаграм“ објави фотографија на која изгледа дека е постар за 10 години. Ненаспиен, со поодочници, но и со брада само го прават да изгледа повозрасно.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева