Радио Милева

Изгледa подобро од кога и да било: Ирина Шајк фатена во бикини на Ибица, а еве кој и прави друштво (фото)

Изгледa подобро од кога и да било: Ирина Шајк фатена во бикини на Ибица, а еве кој и прави друштво (фото)
фото: Профимедиа

Од раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер тие постојано се во центарот на вниманието и се следи секој нивен чекор.

По раскинувањето на четиригодишната врска, Ирина се исели од домот каде што живееше со Бредли и се посвети на своето семејство и работа.

Со својата мајка Олга и со ќерката Леа пред некој ден уживаше на јахта на Ибица.

фото: Профимедиа

За оваа прилика Ирина се соблече во зелно бикини во која ја покажа одличната фигура.

фото: Профимедиа

Имено, наводно Ирина и Купер останале во пријателски односи и одлучиле двајцата да се грижат за ќерката. Неодамна Купер бил виден како ја носи Леа во станот на Ирина во Њујорк.

фото: Профиемдиа

Извор за медиумите тврди дека руската манекенка не е подготвена повторно да започне нова врска.

фото: Профимедиа

фото: Профимедиа

Останати вести од Радио Милева